Adobe dijital deneyimlerle dünyayı değiştiriyor. Yaratıcı, pazarlama ve belge çözümlerimiz; yeni başlayan sanatçılardan dünya çapındaki markalara kadar herkese destek sunarak dijital eserlerin hayata geçirilmesine ve bunların en iyi sonuçlar için doğru kişiye doğru zamanda iletilmesine olanak tanır.

Neler yapabileceğinizi dünyaya gösterin.

Adobe Satın Alma Programları, her büyüklükten eğitim kurumlarını doğru Adobe araçlarını öğrencilerin. öğretim görevlilerinin ve personelin ellerine teslim etmek için ihtiyaç duydukları uygun maliyeti seçenekleri ve kontrol olanağı sunar.

Aygıt Lisansları

Her bireysel kullanıcı yerine, her bilgisayar için bir lisans anlamına gelmektedir. Lisanslama işlemini cihaz için yapmış olduğunuzdan cihazını kimin kullandığının bir önemi bulunmamaktadir.

Kişisel kullanıcı Lisansları

Her bireysel kullanıcı için lisans anlamına gelmektedir. İşte ve evde kullanım için iki bilgisayara yükleme hakkı bulunur. Öğrencilerin kişisel bilgisayarları için kendi aygıtını getir desteği bulunmaktadır.

Şirketler için Creative Cloud

Adobe Satın Alma Programları, her büyüklükten resmi kurumların doğru Adobe araçlarını çalışanların ellerine teslim etmek için ihtiyaç duyduğu uygun maliyetli seçenekleri ve kontrol olanağını sunar. Böylelikle daha verimli iş akışlarına sahip olabilir, çalışanlarınız için ilgi çekici deneyimler yaratabilirsiniz.