Öğrenmeleri için en güçlü araçlar, aslında öğrencilerin kullanmayı en sevdikleri.

Apple ürünlerini sınıfınıza soktuğunuzda sihirli şeyler olur. Her düzeyde kişisel öğrenim için benzersiz fırsatlar yaratabilirsiniz.
iPad, iPhone, iPod ve Mac’in hem donanımını hem de işletim sistemi apple tarafından geliştirildiği için her şey birlikte çalışmak için tasarlanmıştır ve muhteşem bir kullanıcı deneyimi sunar.

ios9_img_01

iOS ve OSX öğrenmeyi ve kullanmayı kolaylaştırmak için tasarlanmışlardır. Bu yüzden, öğretmenler dersler ve öğrenim materyalleri oluşturmak için olağanüstü uygulamarı kullanmak gibi, kendileri için en önemli olan şeylere odaklanabilir.

Her iki işletim sistemi de öğrencilere ödevlerini, sunumlarını ve projelerini eğlenceli hale getirmek ve kişiselleştirmek için her gün kullanacakları muhteşem yerleşik uygulamalar sunar. Multitasking için de mükemmeldir. Böylece öğrenciler Pages’la bir ödev hazırlarken kolayca Safari’de araştırma yapabilir veya iBooks’taki interaktif öğrenim materyallerini inceleyebilir ve Notlar uygulamasında not alabilirler.

iOS 11 beta sürümüyle birlikte öğrenciler için iPad paylaşımı, Derslik uygulaması, Apple School Manager ve ya Apple ID yönetimi gibi yeni özellikler yeni ve daha ilgi çekici öğrenme yollarının kapısını açıyor.

ios9_img_03